טכנולוגית ה Patch – שיקום צנרת ללא הרס

שיטת התיקון המקומי ללא הרס המוכרת, המתקדמת אשר מיושמת ומוכחת ביותר בשוק העולמי ובשוק הישראלי: שיטת הפאצ'ים (Patch) הינה שיטת תיקון צנרת פנימי, אשר איננה דורשת חפירת הקו הישן, או נזק סביבתי כלשהו , שיטה מתקדמת.

במקרים רבים קיימים מגוון נזקים, בפרט בהם הנזק בצנרת הוא מקומי ומדובר באזורים קשים כמו זוויות וצמתים, אנו מרבים להשתמש בשיטת ההטלאה (Patching) – כלומר, כאן הכוונה היא לתיקון שמהווה חיזוק משמעותי, יעיל וארוך טווח לצנרת.

יתרונותיה של טכנולוגיית ה – Patch

  • תיקון כשלים, סדקים, קידוחים בצנרת צמ"ג וביוב ללא צורך בהרס ושבירה
  • התיקון מתאים לכל סוגי צנרת הביוב ומרזבים כולל גיברית
  • יישום הטכנולוגיה בבתים פרטיים וברבי קומות
  • חיסכון משמעותי בעלויות הכרוכות בפתיחת קיר
  • הטלאה היא פתרון נקי – תיקון מהיר נוח ומקצועי ללא צורך בחפירה, הרס, שבירה של רכוש או נזק סביבתי כלשהו
איתור נזילות תת קרקעי

מעוניינים לתאם בדיקה? צרו איתנו קשר

השלבים – אופן העבודה:

כאשר נוצרת בעיה בצנרת השלב הראשוני שעלינו לבצע הוא ניקיון וסילוק של אותם גורמים שחוסמים או יצרו את הנזק כגון: שורשים, פסולת, בטון – רק לאחר הצנרת נקיה ניתן להמשיך את התהליך, אחרת חבל על המאמץ הכפול.

אופן התהליך מתבצע על ידי יריעת פייברגלאס איכותית וצפופה במיוחד עם שני סוגי דבק  סיליקט ייחודי אשר מתקשח במהירות ומקנה לפא'צ עמידות רבה לאורך שנים. בשלב זה, יש לשפוך את הדבק לדלי ולערבב עד לתמיסה ולמרוח את הדבק טוב טוב במספר שכבות על מנת לחזק את עמידות.

לאחר הספגת הדבק הייחודי על גבי יריעת הפייברגלאס הפא'צ מולבש על גבי פקק תיקונים מיוחד הנקרא פאקר (בלון).

ברגע שהצנרת פנויה ונקיה, אנו מחדירים את הפאקר לצינור וממקמים אותו באזור הרצוי, מנפחים את הפקק הייחודי בעזרת רובוט צילום עם טלאי העשוי סיבי זכוכית ופולימרים או קומפרסור, ניתן גם להצמיד את הירייה לדופן הפגומה באמצעות לחץ וחום גבוה. את שלב זה יש לבצע כאשר ממתינים לזמן הייבוש של דבק והצינור תוקן – כאן, יוצרים צינור חדש יותר חזק מהצינור הקיים.

# לידיעה – הטלאי עמיד לאורך שנים גם בפני כימיקלים וחומצות המוחדרות לצנרת.

באמצעות שיטת ה – Patch, שיטת הטלאה תהליך תיקון פנים צנרת ללא הרס הוא פשוט יותר ומאפשר לנו לתקן ולתחזק את הצנרת במקרים בהם יש קריסה או עיוות בצנרת, כניסה של ברגים, בטון, ברזלים ועוד.

יותר מכך, צוות אינפרא גלובל מאמין באיכות שירות בהתאם לצרכי הלקוח תוך הקפדה על אמינות, הגינות ויושרה. מקצועיות ומומחיות בפתרונות מתקדמים בעולם של האינסטלציה, וחדשנות, שימוש בטכנולוגיות המתקדמות בעולם תוך שיפור מתמיד ועדכון טכנולוגי.

מחפשים תיקון פנים צנרת ללא הרס? רוצים לקחת חלק בטכנולוגית ה – Patch ? צוות אינפרא גלובל כאן בשבילכם באהבה, קבלו מאתנו אחריות לשלוש שנים.