על ייבוש תת רצפי ושיקום נזקי מים

לאחר שהנזילה אותרה וטופלה, זהו השלב לשקמה ולייבש את נזקי המים משום שהרטיבות נותרה "כלואה" בקיר או ברצפה אשר דבר זה מזיק למבנה עצמו ולדיירים הנמצאים בו.

השלכות נוספות היכולות להיווצר בעקבות רטיבות , לחות, זיהום מים הגורמים להתנפחויות, התרופפות חיבורים, ריח רע ועובש שמסייעים לאלרגיות וזיהומים. – חשוב לבצע ייבוש תת רצפי בהקדם.

חשוב לדעת – בדיקת לחות חייבת להתבצע על מנת למפות את אזורי הרטיבות באמצעות בדיקת מעבדה בכדי לקבוע את אחוזי הלחות במצע אשר מתחת לאריחים, שיש, פרקט, קרמיקה ברמת דיוק גבוהה.

איתור נזילות

השלבים בביצוע :

תחילה, איתור נזילות או רטיבות לאחר מכן בדיקת אחוזי לחות למצע חול או סומסום עם דו"ח מקביל לבית משפט וחברות ביטוח.

הבדיקה נעשית על ידי קידוח חורים בודדים בין חיבורי האריחים במעבדה

שנית, מבצעים יבוש מצע החול או הסומסום על ידי המכשור המתקדם של TROTEC תוצרת גרמניה עם המכשור המתקדם ביותר לייבוש מבנים.

ובסיום שלב ייבוש ושיקום נזקי הרטיבות של הנכס והחזרתו למצבו המקורי משום שהימצאות רטיבות ולחות בקירות, ברצפה או בתקרה עלולה לגרום לבלאי מואץ של המבנה, פגיעה ביסודותיו ואפילו פגיעה בריאותית וירידת בערכו של הנכס – ולכן חשוב לטפל בכך.

השיקום מחייב מקצועיות ומיומנות על מנת אפשר את המשך הפעילות במבנה לשנים רבות ולהנות מערכו הייחודי.

אם כך, ייבוש תת רצפתי למצע חול/סומסום מתחת לריצוף – מה זה אומר?

ייבוש זה נעשה באמצעות קידוחי חורים בקוטר של 50 מ"מ אליהם מוחדרים צינורות באותו הקוטר שמחוברים למדחסים רבי עוצמה שלוקחים את הרטיבות והלחות אל מתחת לאריחים בשילוב דחיסת אויר בתנאים המתאימים שנעשה באמצעות מפזרי חום, ייבשני עיבוי ועוד שנשלטות בתכנות מראש. ולכן התוצאה היא ייבוש ושיקום המבנה במהירות ביעילות, ללא החלפת הריצוף וללא הרס.

השלכות הרטיבות הנגרמות מנזקי הצנרת או מתדירות גבוה של מי גשם

קיימות השלכות רבות בניהן נזק למבנה בגרימת התנפחות לאזורים שאינם נפגעו, נזק בירידת ערך הדירה כאשר היא נפגעת, נזק לשכנים בשל התפשטות הרטיבות לדירות הסמוכות שתגרום לכם לשאת באחריות על תיקון הרטיבות בדירות אילו ונזק לבריאות שהרטיבות מביאה עמה כגון: חיידקים ועובש שפוגעים באיכות האוויר ויכולים לגרום לאלרגיות, זיהומים ומחלות הרעלה.

אותו עובש הוא פטרייה המתפשטת באמצעות נבגים והוא גדל על צמחים, סיבי בד, מזון ונוצרת בתוך הבית אשר מתפתחת בקלות בתנאי לחות באזור הרצפה, השטיחים, בגדים, אבק, מוצרי מזון ובמערכות אוורור ומסננים של הבית בשל רטיבות מנזקי הצנרת או חדירת מי גשם וחוסר אוורור.

העובש הוא מאופיין במרקם שחור או ירוק – הוא מסוכן לבריאות!

מחפשים לבצע ייבוש תת קרקעי ושיקום נזקי מים? צוות אינפרא גלובל כאן בשבילכם. ביחד אתכם נשמח לבצע זאת בצורה הטובה והמתאימה ביותר עבורכם ועבור הצרכים שלכם.

מעוניינים לתאם בדיקה? צרו איתנו קשר