על איתור נזילות מים, בעיות רטיבות ומה שבניהם

מאז ומתמיד ישנן נזילות מים, בעיות רטיבות או איטום לקוי שעשוי לקרות מסיבות ותנאים שונים:  כמו בלאי של שנים ללא תחזוקה, כניסת שורשים בצינורות, חדירת מיי גשמים או אפילו טעות של הקבלן בחיבור לא נכון של הצנרת המים/הביוב.

כתוצאה מנזקי מים, הרטיבות יכולה להביא להשלכות כלכליות רבות שהתבטא מתחילת התיקון הנזילה, ועד לתיקון נזק המים שנוצר מתוצאה של הנזילה כמו קירות מתקלפים או חול רטוב שיכול להשפיע גם על השכנים.

אליו בעיות שלעיתים אינן גלויות לעין, ולכן חשוב לבצע איתור נזילות ולטפל בהם באופן מקצועי על מנת למנוע את התפשטות הנזק.

אם בעבר השיטה היחידה לאיתור נזילות ורטיבות הייתה כאשר בעלי המקצוע היו שוברים קירות באופן מאסיבי ומותירים הרס רב למבנה וקירות הבית. כיום בעזרת טכנולוגיה חדשה המורכבת מכמה סוגי מכשירים שונים מאפשרת איתור נזילות מים בקיר או ברצפה ללא צורך בהרס של המבנה ומאפשר עבודת אינסטלציה קלה, זולה יותר ותהליך מהיר יותר.

מצלמה טרמית

השיטה החדשנית

על שיטה החדשה לאיתור נזילות כבר שמעתם?

בתחום האינסטלציה תופעות כמו נזילות צנרת ובעיות איטום אפשר לאתר ולתקן באופן חדשני וטכנולוגי הכולל: צילום תרמוגרפי, צילום סיב אופטי, איתור תשתיות מים, בדיקות רמת לחות.

חלק מהטכנולוגיות החדשניות מאפשרות לאנשי המקצוע גם לאתר ולטפל בבעיות נזילות באופן שהוא כמעט רובוטי ודורש מאותם אנשי המקצוע ניסיון ומומחיות בשימוש בהם על מנת לבצע את העבודה באופן מושלם ללא תקלות.

בסוף כל בדיקת נזילה תינתן דו"ח ליקויים מפורט עם כל הממצאים הדרושים לטיפול נזק המים.

 #טיפ קטן הדו"ח שלנו קביל בבתי המשפט ובחברות הביטוח.

היתרון הבולט הוא שבאמצעות עזרים טכניים אילו ניתן לחדור למקומות פנימיים ולתקנם ללא כל צורך בשבר והרס של המבנה.

אינפרא-גלובל- לעבוד עם הטובים ביותר..

צילום טרמי
צילום טרמי

מצלמת Flir המתקדמת ביותר בתחום האינסטלציה

אנו משתמשים במצלמה של חברת FLIR המובילה בעולם בתחום המצלמות התרמיות. קיים מגוון רחב של מצלמות תרמיות המתאימות לכל תחומי התעשייה ברזולוציות שונות, קצבי מדידה שונים, ממשקים שונים, אופטיקות מתאימות למדידה מטווחים ארוכים ובזוויות צרות ועד לאופטיקות מיקרוסקופיות המתאימה כמעט לכל תנאי סביבה נדרשים, תוצרת גרמניה.

באמצעותה ניתן לבצע סריקה תרמית לאיתור נזילות ורטיבות במערכות האיטום המים והדלוכין, איתור נזילות סמויות בצנרת ובתשתית, ולבצע איתור חדירות מי גשם באיטום בגגות ומרפסות מרוצפות, חשיפת מקור הנזילה בצינורות מים, ביוב וניקוז, זיהוי וסימון מוקד הכשל באיטום.

צילום תרמי מתבצע על-ידי מצלמה תרמוגרפית שמבוססת על קרינת אינפרא אדום ומאפשרת הבחנה בהבדלים בין קור וחום ולזהות נקודות "קרות" לאורך הצנרת ובכך מאתרת את מקור הנזילה בצנרת.

אז גם לכם יש בעיה? עדיין אינכם בטוחים כיצד להתנהג באיתור נזילות ורטיבות? צוות אינפרא גלובל כאן בשבילכם. שילוב מנצח של טכנולוגיה חדשנית ומתקדמת יחד עם מקצועיות של צוות אינפרא גלובל מוכנים לאתגר ללא שום חשש.

מעוניינים לתאם בדיקה? צרו איתנו קשר