על איתור נזילות תת קרקעיות

לכל אותם אנשים שפחות מביני העניין באיתור נזילות תת קרקעיות, ובפרט איתור מקומי של דליפות ונזילות מים – חשוב שתדעו כי זהו חיסכון במים ובהוצאות כספיות מיותרות.

נזילה תת קרקעית היא בעיה מורכבת בגלל שאנו לא רואים סימנים בתוך הבית שלנו אך שעון המים עדיין מסתובב, לרוב עיריית העיר שלכם מדווחת על חשבון מים מופרז מה שמרמז על נזילה תת קרקעית.

על מנת לאתר את נזילת המים מתחת לאדמה צריך לעשות שני פעולות שבסופו של דבר נגיע לנזילת המים באופן מדויק.

 הפעולה הראשונה היא איתור הטוואי של הצינור, אנו נאתר את טוואי הצינור בעזרת ציוד לאיתור תשתיות שמראה לנו במדויק את עומק הצינור ואת הדרך בו הוא עובר משעון המים.

הפעולה השנייה היא איתור הנזילה בעזרת גז ידידותי לסביבה אשר יוצא מנזילת הצינור ובעזרת מחשב מיוחד אשר מריח את דליפת הגז מהצינור ומראה לנו את אזור הנזילה במדויק .

איתור נזילות מים בכל סוגי הצינורות, איתור נזילות מים של מבנה מגורים, מבנים מסחריים ומפעלים, איתור דליפות בצנרות ביתיות, חצרות הכוללות: צנרת ברזל או פלסטיק.

מכשיר גז – חברת Sewerin תוצרת גרמניה

בשוק קיימים מגוון של שיטות מתקדמות באמצעות ציוד טכנולוגי כגון: ציוד אלקטרוני מגנטי המשמש לאיתור מדויק של תוואי הצנרת והעומק שלה, ציוד אלקטרו אקוסטי המשמש לאיתור נזילות תת קרקעיות בעזרת שמש או קורלטור ממוחשב שמאתר נזילה באמצעות חיישניים ומחשב אלחוטיים המזהים באופן מדויק את מיקום הנזילה.

אולם אנחנו – על מנת לבצע בדיקות לאיתור מקומי של נזילות תת קרקעיות אנו משתמשים במכשיר גז של חברת Sewerin תוצרת גרמניה היעיל והאמין ביותר.​

זה מתבצע תוך החדרת גז ידידותי לסביבה לצנרת, כאשר אנו חושדים שקו מסוים עובר בטוואי וקיים אצלנו ספק ניתן להחדיר לחץ גז ידידותי לתוך צנרת המים בלחץ גבוה המסוות ע"י לחץ ובמקביל שימוש במכשיר מיוחד שמזהה ומצפצף בזמן עליית הגז מאותו חור הקיים בצנרת המים, כך שגז מוזרם בצינור בלחץ, הגז יצא מהחור ויתנדף כלפי מעלה – זהו הסימן שמאותת כי קיימת נזילה באותו אזור.

איתור נזילות תת קרקעי
מכשיר גז לאיתור נזילות

יתרונות באיתור נזילות תת קרקעיות

צוות אינפרא גלובל מאמין במתן מענה יעיל, מהיר ובהיקף מלא. ביחד עם מכשור מתקדם וטכנולוגי המאפשר לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ולא לעשות תיקון מאסיבי שלא לצורך תוך כדי התחשבות כלכלית וביצוע פעולות הנכונות ביותר לאיתור נזילות תת קרקעיות ותיקונם.

מעוניינים לבצע איתור נזילות תת קרקעיות ותיקונם באופן יעיל? במידה ואינכם בטוחים ורוצים להתייעץ, צוות אינפרא גלובל כאן בשבילכם! אל תהססו לפנות אלינו לכל שאלה או בקשה.

מעוניינים לתאם בדיקה? צרו איתנו קשר