איתור נזילות בבריכות שחייה

לכל בעלי הבריכות שחייה, בין אם יש לכם בריכה פרטית בבית, בין אם מדובר בבריכה ציבורית בקנטרי או אם אתם מנהלי אחזקה של מספר בתים עם בריכה או מנהלי מלון  – קורים לעיתים תקלות ויש דליפה  בבריכה שיכולה לעלות לכם ביוקר ועל כן יש לתת מענה מהיר ככל שניתן. אולם, קראו את המאמר הבא.

מיהם אותם גורמים שגורמים לאיבוד מים בבריכה?

נזילות בבריכות שחיה או אובדן מים נגרמים מנזילה מצנרת הזנת מים לבריכה, נזילה מצנרת הסירקולציה כגון: סקימרים ואינלטים של המים המוזרמים בבריכה, תקלה במיכל האיזון בבריכה, תקלה בצנרת הניקוז, איטום לקוי, שבר בדופן הבריכה, איטום לקוי של הפנסים או של אביזרי הבריכה.

מי שאינו יודע – איבוד מים בבריכה יכול להיות בשל אידוי טבעי של המים אולם יש פרמטרים שונים שמשפיעים על מידת האידוי. כשלים נוספים של איבוד מים יכולים להיגרם בעקבות כשלים סמויים בצנרת ואיטום – מה שדורש כמובן איתור מהיר ואיטום הבריכה.

איתור נזילות בבריכות שחייה

שני סוגי נזילות מים בבריכה

קיימים שני סוגי הנזילות העיקריים המתרחשים בבריכה. האחד, נזילה של מים דרך סדקים בקירות או ברצפה. ואילו השני, נזילה של מים מהצנרת המעבירה את המים מחדר המכונות לבריכה.

מה ניתן לעשות? – על מנת לטפל בנזילות בבריכות השחייה יש להזמין חברה שמתמחה בתחום איתור נזילות בבריכות השיחה שתאבחן את מקור הנזילה ותספק פתרון מתאים ויעיל.

במקרה הראשון של סדקים בקירות או ברצפה יש צורך באיטום של הסדק באמצעות חומרי איטום מיוחדים ועמידים על מנת שיבטיחו שהמים לא יצליחו לחלחל דרכם.

במקרה השני של נזילה בצנרת קיימים שני פתרונות, הראשון הוא תיקון הצינור הדולף , השני הוא החלפה שלו. כמובן תלוי ובהתאם למצב הקיים.

חשוב לדעת – כל העבודות צריכות להתבצע על ידי אנשי מקצוע המוסמכים לביצוע איטום בריכות שחייה או החלפה של צנרת של בריכה בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובעזרת כלים המתקדמים השומרים על הבריכה שלמה.

יתרונות ב- איתור מקצועי של אינפרא גלובל

באינפרא גלובל אנו מאתרים נזילות בבריכות שחייה באמצעות בדיקה מקיפה לכל מערכת הבריכה – סקימרים, גאטים, תעלות גלישה והמעטפת הפנימית בצורה הטובה ביותר והיעילה עבורכם.

רוצים לאתר נזילות בבריכת השחייה שלכם? צוות אינפרא גלובל כאן בשבילכם. ביחד אתכם נאתר את נזילות בבריכת השחייה שלכם, נספק הסברים בהתאם לצורך ונדאג שתוכלו להנות ממנה לאורך זמן ללא דאגות.

מעוניינים לתאם בדיקה? צרו איתנו קשר